همکاری

ما شما را به همکاری می‌خوانیم!

ارایه دهندگان خدمات آموزشی (مدرسین، اساتید، کلنیکها، موسسات آموزشی، دانشگاهها، ادارات و سازمانها، آموزشگاه ها و …) از هرکجای جهان می‌توانند در هر ساعت و از هر مکانی، در آکادمی روان‌شناسی انستیتو مطالعات اندیشه و رفتار، از طریق صفحه مخصوص خود، کلاسهای آنلاین خود را تعریف و به صورت اینترنتی اقدام به جذب دانشجو و تدریس نمایند.

تعریف کلاس و آزمون آنلاین در آکادمی روان شناسی انستیتو مطالعات اندیشه و رفتار کاملا رایگان بوده و تا زوانی که درآمدی نداشته باشید، هیچ هزینه ای از شما دریافت نمی‌شود. و کاملا رایگان است.
توجه داشته باشید که واریز مبالغ از طریق سایت و تمام پرداخت ها به صورت اینترنتی خواهد بود و حق السهم برگزار کننده، بعداز شروع کلاس یا آزمون به حساب ایشان پرداخت خواهد شد.

آکادمی روان‌شناسی اندیشه و رفتار از متخصصین روان‌شناسی و روان‌پزشکی،، و تمام ایرانیان و فارس زبانان جهان دعوت می‌نماید تا کمک های مختلف خود را به آکادمی اهدا کنند. این کمک ها تنها برای کارهای خود آکادمی ، که هدف اصلی آن ارتقا سطح آگاهی متخصصان روان‌شناسی و مردم علاقمند به موضوعات علمی روان‌شناسی و همچنین تشویق برنامه‌های آموزشی و فراهم ساختن امکان ارایه خدمات روانشناختی بهتر، از طریق آموزش و اینترنت استفاده می شوند.

در کنار هم، کامل خواهیم شد!

در صورتی که تمایل دارید در زمینه‌ خاصی با انستیتو اندیشه و رفتار همکاری داشته باشید و یا طرح پیشنهادی برای ارائه آماده کردید، صمیمانه مشتاق ارسال فرم درخواست همکاری شما هستیم.